جذب پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی در دستگاه‌های اجرایی مازندران

شناسه خبر : 1000118

kar
مدیرکل منابع انسانی استانداری مازندران خبر داد:سیدمجتبی شریف‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس، با اشاره به مجوز صادر شده از سوی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در تاریخ ۲۱ اسفند ماه سال ۹۰ تعداد ۲ هزار و ۵۰۰ سهمیه جذب نیرو به مازندران اختصاص یافته بود، اظهار کرد: از این تعداد ۴۰۳ سهمیه ویژه فرزندان شاهد و ایثارگر بالای ۵۰ درصد بوده‌ است.
وی با اشاره به اینکه در مجموع ۲ هزار و ۹۰۳ سهمیه به استانداری مازندران داده شد که به دستگاه‌های اجرایی برای استخدام ابلاغ کند، افزود: از مجموع سهمیه تخصیص یافته به استان یک‌هزار و ۴۰۷ سهمیه از سوی استانداری بین ۲۸ دستگاه اجرایی توزیع شده است.
مدیرکل منابع انسانی و تحول اداری استانداری مازندران با اشاره به اینکه ۶۰۰ سهمیه برای استخدام نیروهای آزاد از طریق آزمون استخدامی بوده که در تاریخ ۱۱ اسفند ماه سال ۹۱ برگزار شده است، تصریح کرد: همچنین ۷۵۶ سهمیه براساس ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه برای استخدام ایثارگران بوده که در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران قرار گرفته‌ است.
وی خاطرنشان کرد: از این سهمیه‌های اختصاص یافته برای آزمون استخدامی به‌استثنای اداره‌کل بازرسی تمامی افراد پذیرفته شده شماره‌های مستخدم مربوطه را دریافت کردند و از ابتدای امسال در دستگاه‌های اجرایی مشغول به کار شدند.
شریف‌زاده با اشاره به اینکه از تعداد ۷۵۶ سهمیه ویژه ایثارگران تاکنون ۶۴۵ نفر شماره مستخدم دریافت کرده و مشغول به کار شدند، گفت: در حال حاضر حدود ۱۱۱ سهمیه مربوط به ایثارگران است که تاریخ گزینش آنها مربوط به اول آبان ماه ۹۲ بوده و به صورت جدی در حال پیگیری هستیم.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>آخرین ویرایش در۱ خرداد ۱۳۹۴

درباره‌ی عباس عقیلی نیاکی

Avatar

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.