استاندار فرشته نجات دلواپسان!

شناسه خبر : 1001944

همانند فعالیت احزاب، در ماههای نزدیک به انتخابات مجلس، نمایندگان ملت هم از پوسته خود خارج شده و شروع به جلب توجه می کنند. یکی از ایرادات به احزاب، فعالیت موسمی و صرفاً انتخاباتی است که برخی نمایندگان مردم در مجلس هم از این ایراد، مستثنی نیستند.

برخی نمایندگان مازندران هم که اوضاع خود را در انتخابات پیش رو مناسب ارزیابی نمی کنند، سعی دارند با فرافکنی و انداختن توپ به زمین استاندار مازندران، دست به جمع آوری آرا بزنند.

این روزها حمله منتقدان در قالب تخریب، رو به سوی استاندار است و ربیع فلاح، خود را وارد حاشیه ها نکرده و مشغول خدمت است.

این بار احمد علی مقیمی نماینده مردم بهشهر در جدیدترین اظهارات خود، در خط تخریب استاندار مازندران قرار گرفته و بی ربط به وی نکاتی را چسبانده است.

همواره این ایراد به نمایندگان مجلس وارد است که در خفا در زمینه عزل و نصب های دولتی، دخالت کرده و سپس قضیه مفوق را رد می نمایند.مقیمی در اظهارات خود از مدیریت اجرایی استان، ابراز گلایه کرده است که چرا از نمایندگان مجلس در برنامه ریزی استان استفاده نشده است. حال این سوال از ایشان وارد است که در کدام حوزه دست کمک به سمت استاندار دراز کرده است و با دست رد استاندار مواجه شد؟

گلایه دیکر مقیمی درباره این است که سفر دولت، منطقه آزاد در مازندران اعلام نشد. اعلام نشدن منطقه آزاد در استان مازندران را در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی، هوشمندی دولت بوده که شخصی نتواند در این زمان باقیمانده تا انتخابات از این قضیه بعنوان ابزار تبلیغاتی استفاده نماید. دولت با توجه به اینکه هر نماینده شهری طبل منطقه خود را در راستای منطقه آزاد می کوبید که حتی این مساله مورد نکوهش امام جمعه ساری هم واقع گردیده؛ و وحدتی بین نمایندگان مشاهده نشده که نقطه مشترکی را بعنوان منطقه آزاد اعلام نماید، دولت تصمیم را بر این داشته تا با بررسی های اساسی به نتیجه مطلوب برسد.

بخشی نگری، انتقاد دیگری است که نمایندگان وارد است و این مساله را در چند صدایی برای معرفی منطقه آزاد به وضوح می توان دید. صدای واحدی از مازندران برنخواست تا دولت را به خود جلب نماید. استقبال سرد از رییس جمهور در سفر به مازندران هم از آن حرفهایی است که فقط بار تبلیغاتی داشته و بی اساس می باشد. باید این جمله را گفت در دولت گذشته تکریم مردم با کیک و ساندیس انجام می گرفت! در دولت گذشته کارمندان ادارات جهت حضور در مراسم استقبال تعطیل بوده و با ماشین های دولتی عازم شهر محل سخنرانی می شدند. این موارد به دولت روحانی وارد نیست.

آقای نماینده در جایی سفر روحانی را امنیتی ترین سفر رییس جمهوری در طول ۳۶ سال اخیر عنوان کرده و بیان داشته که “حتی ما هم که نماینده هستیم بازرسی شدیم و به ما کارت دادند، مردم اینها را لحاظ می نمایند.”

باید بیان داشت که به گواه اهالی رسانه، یکی از بهترین سفرهای روسای جمهوری به مازندرانف سفر اخیر دکتر روحانی بود و تمامی امکانات لازم را جهت ارسال خبر در اختیار خبرنگاران قرار داشت  و رفتار بسیار مناسب با خبرنگاران داشتند. در حالی که در سفرهای گذشته از بهمراه داشتن بسیاری از وسایل ارتباطی و ارسال خبر محروم بودیم، اما در سفر اخیر رییس جمهور این مشکل حل گردید و اصحاب رسانه یک روز کاری خوب را سپری کردند.اینکه بازرسی انجام گرفته است، نکته قابل تأملی نبوده که

لحاظ کردن مردم را اعلام می دارد.

خواهشی که اینجا مطرح می شود مردانه و آزادانه انتقاد کنید!

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۸ آذر ۱۳۹۴

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.