بیانیه اصلاح‌طلبان جوان قائمشهری در مورد انتخابات

شناسه خبر : 1002682

اصلاح طلبان جوان قائم شهر در واکنش به حمایت شورای مشورتی اصلاح طلبان قائمشهر از کمال علیپور داوطلب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مرحله دوم انتخابات حوزه انتخابیه قائم شهر، سوادکوه و جویبار، بیانیه ای به شرح زیر صادر نموده و اصلاح طلبان حوزه انتخابیه را به سکوت دعوت کردند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

درود و سلام محضر مردم شریف و رشید حوزه های انتخابیه قائمشهر، جویبار، سوادکوه، سوادکوه شمالی و سیمرغ
بی تردید هفتم اسفند در تاریخ سیاسی ایران بعنوان نقطه عطف نیل به ارزشهای انقلاب و مردمسالاری دینی٬ جاودانه خواهد ماند. بی شک از عوامل موثر بر مشارکت گسترده مردم و خلق حماسه هفتم اسفند٬ حضور مدبرانه و کارگشای چهره های ذی نفوذ اصلاح طلبی است که نشان داده شد این تفکر و اندیشه حذف شدنی نیست.

مردم رشید قائم شهر، سوادکوه، جویبار، سوادکوه شمالی و سیمرغ؛
تاریخ در مدت زمان کوتاه دوبار تکرار شد و متاسفانه وجه کمیک خود را به نمایش گذاشت. اعلام رسمی حمایت رسمی شورای موسوم به مشورتی در قائم شهر از جناب آقای علیپور٬ حیرت و تعجب خیل عظیمی از بدنه اصلاح طلبی در حوزه فوق الذکر را برانگیخت. باید پاسخ داده شود که چه بر سر اصلاح طلبی و اصلاح طلبان قائم شهر بعنوان سیاسی ترین شهر مازندران آمده که باید از یک شخصیت عضو جبهه اصولگرا حمایت و آبرو و اعتبار جریان اصلاح طلبی را به کدامین ثمن بخس به پای جریان جبهه پایداری٬ قربانی کنند. سیاست یک بام و دو هوای شورای مشورتی و اتخاذ استاندارد های دوگانه در برخورد با کاندیداهای حاضر در دور اول و دور دوم٬ فرضیه دخالت اغراض شخصی و محفلی و مدیریت شده٬در تصمیمات اخذ شده را محتمل میکند. حمایت نابخردانه شورای مشورتی قائم شهر در دور اول از کاندیدایی  که فاقد پارامترها  و شاخص اصلاح طلبی (از جمله رای آوری و سوابق سیاسی روشن) بود٬ جز هدر رفت سرمایه عظیم بدنه اجتماعی و تحمیل هزینه بر اعتبار اصلاح طلبی و نمایاندن عیار و اعتبار خود٬ عایدی دیگری نداشت!
نطق های آتشین جناب علیپور در مخالفت با دولت تدبیر و امید٬ خاصه در مخالفت در قضیه برجام که ایشان دوشادوش جناب رسایی٬ عضو جبهه پایداری چنان کردند که نباید …

در رابطه با جناب فرجی دانا وزیر علوم دولت روحانی٬ از مهمترین دلایل ایشان برای استیضاح٬ حضور فتنه گران و فتنه پروری وزارت تحت امر جناب فرجی دانا بود و دست اندازی ایشان برای عدم حضور نیروهای اصلاح طلب در عرصه مدیریت شهرستان قائمشهر هم بر کسی پوشیده نیست.

دوستان شورای مشورتی گویا چشم بر مخالفت های نماینده شهرمان بر دولت تدبیر و امید بسته اند و یا شاید با دم مسیحایی خود انقلاب و دگرگونی در روحیات ایشان ایجاد نمودند که منتخب اصلاحات معرفی شده است؟

مجمع اصلاح طلبان جوان قائمشهر بر اساس تعهد به آرمانهای اصلاح طلبی ضمن ابراز نگرانی از تغییر ماهیت شورای مشورتی٬هرگونه عمل که منتج به وهن اصلاح طلبی و ایجاد خدشه بر آرمانهای اصلاح طلبانه شود را شدیداً محکوم نموده و اعلام میداریم ملاک عمل ما نه زد و بند های محفلی و گروهی٬ که نفع عمومی و پایبندی به منافع ملی در حمایت از دولت تدبیر و امید میباشد.

بی تردید دستیابی به چنین ارزشهایی با عنایت به حقوق اساسی ملت و توجه به عقلانیت و تدبیر در همه امور میسر و ممکن است. و از خداوند بزرگ برای توفیق در این راه مدد میخواهیم.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۲۲ فروردین ۱۳۹۵

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.