تناقض در دعوای یوسفیان ملا و معاون پارلمانی وزیر جهاد کشاورزی

شناسه خبر : 1002901

مجلس، روز گذشته؛ در دو رديف اول معاون پارلمانی وزیر جهاد کشاورزی ايستاده بود و تعدادي از نمايندگان از جمله جهانبخش محبي‌نيا، کوچکي‌نژاد و عزت الله يوسفيان ملا دور او جمع شده بودند. گويا يک‌باره ميان او و يوسفيان ملا درگيري شکل گرفت که وي شروع به فرياد زدن کرد و سپس با فرياد يقه پيراهن خود را پاره کرد که اين موضوع سوژه عکاسان و خبرنگاران شد. اين دعوا تا جايي ادامه پيدا کرد که بسياري از نمايندگان به دور معاون پارلماني وزير جهاد کشاورزي جمع شدند و يکي از نمايندگان دست خود را روي دهن وي گذاشت تا جلوي فرياد زدن وي را بگيرد.

به گفته يکي از نمايندگان حاضر در صحنه، آقايي مدعي شده بود که يوسفيان ملا نماينده آمل در مورد يک مساله به او توهين کرده و از لفظ بدي عليه او استفاده کرده است؛ اما عزت‌ا… يوسفيان ملا، نماينده مردم آمل درباره درگيري‌اش‌ با معاون پارلماني وزارت جهاد مي‌گويد: وزارت جهاد کشاورزي برنج وارد کرده بود و ما نمايندگان شمال به وزير نامه‌اي نوشته بوديم تا از واردات برنج جلوگيري شود، اما آقاي خليل آقايي عصباني شد و يقه‌اش را نيز خودش باز کرد که ايشان کار زشتي کرد و حرف بدي نيز در اين جريان زده نشد.

اما جواب آقایی مسایل دیگری را بازگو می کند. وی گفت: بحث برنج نبود، مطالبه غیرقانونی در حوزه انتخابیه بود که تغییر کاربری مرکز تحقیقات گاودشت بابل بوده و واردات برنج به هیچ وجه مطرح نبوده است.

حال امروز ذر آمل بنری که به نام کشاورزان آمل در حمایت از یوسفیان و برخورد قاطع با معاون وزیر و عزلش بابت واردات برنج نصب شد!

1
اما جالب اینجاست که امروز یوسفیان در چرخشی عجیب اعلام داشته با تمام توان پیگیر اراضی گاودشت برای پروژه ملی هستم، حق مردم  آمل است. باید خط هوایی صادرات داشته باشیم!

با وجود همه حساسیت‌ها، نماینده آمل هنوز هم پیگیر تغییر کاربری اراضی گاودشت بابل بوده است و مردم بابل چشم به واکنش های نجفی و نیازآذری دارند.

 

 

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۲۰ خرداد ۱۳۹۵

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.