جشنی که فقط «هانی» در آن اضافه بود!

شناسه خبر : 1003972

مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس در حالی برگزار شد که ناهماهنگی‌ها در مورد حضور افراد در سکوی قهرمانی به چشم می‌آمد. نقطه تلخ و تاریک جشن قهرمانی پرسپولیس که باعث ناراحتی برخی از بازیکنان شد، غیبت هانی نوروزی در مراسم قهرمانی بود.
طبق برنامه قرار بود هانی همراه با پدربزرگش در مراسم جشن قهرمانی پرسپولیس بعد از پایان بازی با پدیده شرکت کند اما مسؤولان اجرایی اجازه حضور به وی در این مراسم ندادند.
هانی نوروزی در حالی نتوانست در مراسم جشن قهرمانی شرکت کند که افراد غیرمسؤول، لیدرها و تماشاگران بدون هماهنگی در میان اعضای پرسپولیس در این مراسم حضور داشتند.
نکته قابل توجه این است که مسؤولان پرسپولیس و سازمان لیگ برتر هر کدام تقصیر حضور نداشتن هانی نوروزی را در جشن قهرمانی به گردن یکدیگر می‌اندازند.
در حالی که مسؤولان پرسپولیس عنوان کردند که هماهنگی‌ها برای حضور هانی نوروزی در جشن قهرمانی صورت گرفته است اما سرپرست سازمان لیگ برتر فوتبال نظر دیگری در این خصوص دارد.
بهاروند بیان کرد: ما در جریان دعوت خانواده نوروزی برای حضور در جشن نبودیم. روابط عمومی باشگاه پرسپولیس با ما هماهنگ نکرد چرا که طبق برنامه‌ای که باشگاه پرسپولیس و مجموعه ورزشی آزادی به ما اعلام کرد همه موضوعات را پیش‌بینی کردیم. ما فکر نمی‌کردیم پسر و خانواده نوروزی در ورزشگاه حضور دارند وگرنه خوشحال می‌شدیم که در خدمت آنها باشیم.
گویا باشگاه پرسپولیس فراموش کرده بود نام هانی نوروزی را در لیست نفرات حاضر در مراسم اهدای جام قهرمانی قرار بدهد و همین موضوع باعث شد که مسؤولان اجرایی با ورود هانی به سکوی قهرمانی ممانعت کردند.
به هر حال هانی نوروزی که با هزاران امید و آرزو به ورزشگاه آزادی آمده بود تا با حضور در جشن قهرمانی پرسپولیس یاد و خاطره پدر خود را زنده نگه دارد اما با گریه ورزشگاه را ترک کرد.
اکنون این سوال پیش می‌آید که چه کسی پاسخگوی دل شکسته هانی نوروزی است و چرا هر کدام از مسؤولان به جای یک عذرخواهی کوچک از خانواده نوروزی، اهمال‌کاری خود را به گردن دیگری می‌اندازند.
همسر هادی نوروزی که حالا از این اتفاقات بسیار ناراحت است، با انتشار بیانیه‌ای، اعلام کرد: «دل همسری که از ظهر ماجراها دید و دردها کشید که هیچ کس از آن خبر ندارد و بهتر است این رازهای مگو دفن شود در دل‌های آتش گرفته‌ای که می‌داند چه شد و چه اتفاقاتی رخ داد.
نه! نمی‌شود این چند خط را هم ننوشت. نمی‌شود بی‌تفاوت بود و به فکر اویی نبود که وقتی کاپیتان پرسپولیس بود جفا دید و حالا که از زمان رفتنش روح قهرمانی در تیم دمیده شد در آسمان‌ها هم ببیند که فرزندش….
مهدی خان طارمی، پسر بامرام جنوب درود به شرفت پسر، مرحبا به غیرت و معرفتت و صد درود به قلم‌هایی که رسالت را به مصلحت نمی‌فروشند.
هانی جان بدان که هواداران فقط و فقط به فکر تو هستند و نه هیچ چیز دیگری.
برای سربلندی این هواداران و تیم محبوب پدرت دعا کن و به رسم معرفت این شب را از یاد ببر.»

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.