انتخابات شورای شهر ساری از نظر هیأت نظارت مخدوش است!؟

شناسه خبر : 1004068

بعد از ظهر یک شنبه لیست منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ساری از سوی فرماندار مرکز مازندران اعلام شد که واکنش‌های متعددی از سوی مردم و برخی از کاندیداهای شورای شهر داشته است.

براساس این گزارش،یک منبع آگاه از هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی شهرستان ساری، با اشاره به حضور باشکوه ملت ایران در انتخابات، اظهار کرد: صیانت از آرای ملت وظیفه قانونی و شرعی مسئولان و اعضای هیأت نظارت بر انتخابات است و بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی اینکه آرای مردم حق‌الناس است ما وظیفه سنگینی در این باره داریم.

وی با بیان اینکه اعلام نتایج اولیه انتخابات جزو ذات قانونی همه فرمانداران است، افزود: اعلام نتایج اولیه انتخابات شورای ساری دال بر صحت انتخابات نیست.

این منبع آگاه از هیأت نظارت شورای اسلامی ساری با بیان اینکه بررسی صحت انتخابات وظیفه قانونی هیأت نظارت است، تصریح کرد: تخلفات گسترده و سازمان یافته در روند برگزاری انتخابات در ساری صورت گرفته که موجب شکایت مردمی و بیش از ۹۰ کاندیدا شده است.

وی با تأکید بر اینکه شکایات مردمی و کاندیداها در رابطه با خرید و فروش گسترده رأی با توجه به مستندات مختلف برای هیأت نظارت محرز شده است، اضافه کرد: پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی ساری به اتفاق تمامی اعضای هیأت نظارت این شهرستان مخدوش است.

این منبع آگاه از هیأت نظارت بر انتخابات شورای اسلامی ساری در پایان گفت: اعضای هیأت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی ساری با جدیت در حال بررسی گزارشات و تخلفات گسترده انتخابات این شهرستان هستند که نتیجه آن به‌‎ زودی اعلام می‌شود.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۲ خرداد ۱۳۹۶

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *