راي بالاي مردم مازندران به دكتر روحاني بيانگر اعتماد مردم به دولت يازدهم است

شناسه خبر : 1004085

ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه شوراي اداري استان مشاركت ۹۱ درصدي مردم مازندارن در انتخابات ۲۹ ارديبهشت ماه را حماسه اي شكوهمند توصيف نمود و ياد آور شد: استان مازندران پس از استان يزد رتبه دوم مشاركت و در ميان استان هاي داراي بيش از ۲ ميليون واجدين راي دادن رتبه نخست مشاركت در كشور را كسب نمود.

ربيع فلاح برگزاري تمام الكترونيك انتخابات شوراهاي اسلامي شهر در ۸ شهر مازندارن را گامي ارزشمند بيان كرد و افزود: مردم آگاه، مومن و انقلابي ايران و استان ولايتمدار مازندران نشان دادند كه عليرغم برخي كمبودها به آينده اميدوار و به نظام و آرمان هاي والاي امام راحل و انقلاب اسلامي وفادارند.

استاندار گفت: راي بالاي مردم مازندران به دكتر روحاني بيانگر اعتماد مردم به دولت يازدهم است.

مقام عالي دولت در مازندران بر تلاش و اهتمام همه جانبه در ايام باقي مانده از دولت يازدهم در استان و پيگيري مجدانه طرح ها و اعتبارات تعيين شده تاكيد كرد و بيان داشت: پروژه هاي باقي مانده از سال گذشته با قوت بايد دنبال و كمبودهاي احتمالي در سايه مديريت جهادي جبران شود.

استاندار با اشاره به فصل زراعت و كشت و كار در مازندران، عنوان نمود: با وجود كسري بارندگي، الحمدالله ميزان آب جمع شده در پشت سده هاي استان بيشتر از سال هاي گذشته است و آب بندها نيز آبگيري شده است.

ربيع فلاح به خسارات ناشي از سرماي پاييز ۹۵ به محصولات باغي كشاورزان مازني اشاره كرد و با بيان اين كه بايد اعتبارات باقي مانده پيگيري، تامين و جذب شود، گفت: استفاده از پوشش هاي بيمه اي در ميان كشاورزان فرهنگ سازي و نهادينه شود.

وي با اشاره به اين كه مازندران استاني گردشگر پذير است، تصريح نمود: صيانت از تقدس ماه مبارك رمضان وظيفه همه است و اين موضوع از سوي فرمانداران و دستگاه هاي مسئول جدي گرفته شود.

استاندار به توفيقات بدست در مديريت سواحل استان در دولت تدبير و اميد و كاهش ۶۳ درصدي غريق در اين مقطع نسبت به گذشته اشاره كرد و تاكيد كرد: مديريت مطلوب طرح هاي دريا بايد تداوم يابد و با اتخاذ تدابير لازم، غريق در سواحل به حداقل برسد.

نماينده عالي دولت در مازندران، با اشاره به اين كه در زمينه هاي اجتماعي، مبارزه با اعتياد، قاچاق كالا و طلاق نيز اقدامات خوبي در استان در دولت يازدهم صورت گرفته است، افزود: بايد مشاركت مردم و خيرين در بخش هاي مختلف جذب شود.

دكتر فلاح تداوم سياست هاي اقتصاد مقاومتي و تقويت توليد و اشتغال را از برنامه هاي محوري و عزم مديران استاني دانست و گفت: توسعه زيرساخت ها، تمهيد زمينه هاي لازم سرمايه گذاري و پيشرفت اقتصادي استان بايد دنبال شود.

وي، افزود: بايد فرايند سرمايه گذاري و روند اعطاي مجوز در اين راستا را تسهيل نمود تا سرمايه گذاري در استان سرعت يابد.

ربيع فلاح با اشاره به اين كه بايد از فرصت و فضاي همدلي در استان در راستاي توسعه و اعتلاي مازندران بهره برد، تصريح كرد: وعده هاي رييس جمهوري محترم بايد در حوزه هاي مختلف با تلاش مديران و جلب مشاركت مردم و بخش خصوصي تحقق يابد.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۷ خرداد ۱۳۹۶

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *