بررسی نتایج انتخابات شورای شهر ساری پایان نیافت

شناسه خبر : 1004088

ابوذر زارعی در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: مطابق قانون مهلت بررسی اعتراضات و رسیدگی به شکایات توسط هیئت عالی نظارت بر انتخابات شورای اسلامی مازندران از زمان اعلام رسمی نتایج انتخابات توسط فرماندار حوزه انتخابیه شهرستان ساری به مدت ۲۹ روز است.

وی با اشاره به اخبار منتشره در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مبنی بر سکوت هیئت عالی استان به دلیل ادعای ناکافی بودن مدارک و ادله قانونی تخلف، افزود: انتشار این خبر از اساس واقعیت ندارد و هنوز به صورت قانونی هیئت عالی نظارت استان مهلت کافی برای بررسی شکایات و رسیدگی به اعتراضات را دارد.

زارعی بیان کرد: هشتم خردادماه هیئت نظارت شهرستان ساری ۱۶۰صفحه به همراه یک حلقه لوح فشرده حاوی اسناد، مدارک و گزارش‌های موثق از بروز تخلفات گسترده که منجر به ابطال انتخابات توسط هیئت اجرایی و هیئت نظارت شهرستان شده است، به هیئت عالی استان ارسال کرد.

وی بیان کرد: در همین راستا سه گزارش رسمی از مراجع مربوطه به هیئت عالی استان ارسال شد.

به گفته زارعی، گستردگی تخلفات و حجیم بودن پرونده نیازمند دقت، مراقبت و رسیدگی بیشتر از سوی هیئت عالی نظارت استان است و هیئت عالی استان در یک فضای آرام و با دقت نظر بالا و استناد به گزارش‌های مستند و موثق، پرونده انتخابات شورای اسلامی شهر ساری را مورد بررسی قرار می دهد.

وی یادآور شد: مهلت رسیدگی نیز همچنان ادامه دارد و تا هفته اول تیرماه نتیجه نهایی اعلام خواهد شد.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۲۵ خرداد ۱۳۹۶

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *