مدیران تاریخ مصرف گذشته برای مدیریت مازندران معرفی نشوند

شناسه خبر : 1004188

امام‌جمعه مرکز استان با اشاره به رای اعتماد وزرا در مجلس، گفت: باید وزا انقلابی در مسند کار قرار گیرند، در استان‌ها هم مدیران جهادی و انقلابی پای کار حضور پیدا کنند و از مدیران بازنشسته و تاریخ مصرف گذشته برای مدیریت استان‌ها استفاده نشود.
آیت‌الله نورالله طبرسی خطیب نماز‌جمعه ساری زندگی ائمه اطهار(ع) را الگوی مسئولان نظام دانست و اظهار کرد: پیشرفت کشور در گرو ترویج صحیح فرهنگ اسلام است.
وی لزوم جامعه اسلامی را در توجه به آحاد ملت و مستضعفین دانست و افزود: برای قرار گرفتن در راه خدا نیاز است که لیاقت در انسان وجود داشته باشد، برخی از افراد با وجود توانمندی مالی و فرهنگی لیاقت کمک به رفع مشکلات محرومان پیدا نمی‌کنند.
نماینده ولی‌فقیه در مازندران با تاکید بر توجه به فضای مجازی، تصریح کرد: وضعیت بی‌حیا در جامعه نگران کننده است، دولت مردان برای مبارزه با بدحجابی کنار دریا و خیابان‌ها و آسیب‌های اجتماعی به‌دنبال اقدامی عملی باشند.
آیت‌الله طبرسی با اشاره به رای اعتماد وزرا در مجلس، خاطرنشان کرد: باید وزا انقلابی در مسند کار قرار گیرند، در استان‌ها هم مدیران جهادی و انقلابی پای کار حضور پیدا کنند و از مدیران بازنشسته و تاریخ مصرف گذشته برای مدیریت استان‌ها استفاده نشود.
وی با اشاره به مشخص شدن ریاست مجمع تشخیص مصلحت توسط رهبر انقلاب اسلامی، بیان کرد: این مجمع بازوی مشورت رهبری است و هر چه این بازو قوی‌تر و محکم‌تر باشد در زمان اختلاف بین مجلس و شورای نگهبان، کمک کار نظام است.
امام جمعه ساری به سیاست‌ها آمریکا علیه ایران اشاره کرد و گفت: اسلام با تحریم‌ بیگانه نیست، این تحریم‌ها در دوران پیامبر(ص) بود، با استقامت و پایداری این تحریم‌ها هم از بین می‌رود، مجلس باید قوی‌تر و نیرومندتر در برابر سنا بایستد و به آنها ثابت شود که مردم طرفدار نظام بوده و در برابر آنها به خوبی ایستادگی می‌کنند.
آیت‌الله طبرسی با بیان اینکه کشور با سربلندی از تحریم چندین ساله آمریکا عبور کرد، بیان کرد: آمریکا با ما دشمنی دیرنه دارد، آنها با اصول انقلابی و اسلامی ما مشکل دارند. که با لطف خداوند و با اقدامات امام راحل ریشه آمریکایی‌ها و ایادی آنها در این کشور از بین رفت.
وی در پایان با اشاره به شهادت شهید حججی، گفت: این جنایت باعث تنفر ملت‌ها و ایجاد وحدت در برابر جنایتکاران داعشی شد.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۲۷ مرداد ۱۳۹۶

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *