جای خالی مازنی ها در کابینه پر می شود؟

شناسه خبر : 1004205

محسن نریمان یکی از مازندرانی های سرشناس در سپهر سیاسی کشور می باشد، او در حال حاضر معاون وزیر راه و شهرسازی است و در دوران انتخابات رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در مازندران بوده است. بعد از انتخابات و پیروزی دکتر روحانی نام محسن نریمان به عنوان مطرح ترن گزینه برای استانداری مازندران بر زبان ها افتاد.
اما نریمان خود را زیاد وارد این بازی نکرد، به تهران رفت و سعی کرد برای مناصب مهم تر و حساستری رایزنی کند، در همان زمان رسانه های مازندرانی کم و بیش از نریمان به عنوان وزریشنهادی نیرو نام می بردند، اما بعد از مدتی نریمان برای شهردار تهران شدن عزم خود را جزم کرد و برنامه خود را به شورای شهر تهران ارائه داد.
نریمان در بین گزینه های جدی شهرداری تهران حتی مطرح هم نشد، از آن طرف وزیر پیشنهادی نیرو هم مشخص شد و آن فرد نریمان نبود اما باز هم روزنه ای از امید برای محسن نریمان به وجود آمد، علی رغم همه پیشبینی ها حبیب الله بی طرف وزیر پیشنهادی نیرو رای اعتماد از مجلس کسب نکرد و این وزارت خانه بلاتکلیف ماند.
با این شرایط منابع خبری از نریمان به عنوان وزیر پیشنهادی نیرو نام بردند و اعلام کردند که وی یکی از گزینه های مد نظر روحانی می باشد و نمایندگان مجلس هم نظر مثبتی به وی دارند.
حال باید صبر کرد و دید آیا این خبر صحت دارد یا فقط یک حرکت رسانه ای  است. به هر حال چیزی که اکنون مشخص است تلاش محسن نریمان برای تصاحب یکی از پست های حساس و رده بالای مدیریتی در کشور است به گونه ای که استانداری فقط گزینه ذخیره برای وی به حساب می آید. به هر روی محسن نریمان مدیر کهنه کار مازنی، شایستگی های لازم را برای قرار گرفتن بر مسند وزارت نیرو و مواردی مشابه را دارد و در گذشته نشان داده که در مسئولیت های خود موفق بوده است.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۳ شهریور ۱۳۹۶

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *