مدیر کل جدید راه و شهرسازی مازندران معرفی شد

شناسه خبر : 1004312

 آئین تکریم از خدمات مهندس حیدر نوروزی و محمود ذوالفقاری بعنوان مدیرکل سابق و سرپرست و معارفه مهندس عبداله بهادری بعنوان مدیرکل راه و شهرسازی مازندران امروز در سالن هواشناسی استان برگزار شد. سید سعید سیدعلایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر راه و شهرسازی در آئین تکریم و معارفه مدیران کل راه و شهرسازی مازندران از جمله اقدامات اساسی مجموعه وزارت راه و شهرسازی را اصلاح ساختار و مدیریت سرمایه انسانی برشمرد و ایجاد دو معاونت حمل و نقل و بازآفرینی شهری را از چارت های سازمانی جدید پیش بینی شده برای ادارات کل راه و شهرسازی پس از انتزاع معاونت راهداری بیان کرد.

وی اضافه کرد: در ساختار جدید ایجادی در مجموعه وزارت راه و شهرسازی در استانهای کشور مدیرکل راه و شهرسازی استان ها همچنان بعنوان نماینده عالی وزیر در استان ها و رئیس شورای حمل و نقل باقی می ماند.

مدیرکل سابق راه و شهرسازی مازندران در این مراسم ساخت یک هزار و ۳۰۰ کیلومتر راه روستایی، تکمیل و بهره برداری از کمربندی ۴ شهرستان، بهره برداری از ۱۸ هزار مسکن مهر باقی مانده از دولت گذشته را از مهمترین خدمات راه و شهرسازی مازندران در دولت یازدهم اعلام کرد.

حیدر نوروزی تکمیل ۲ بیمارستان، در دست اجراء قرار گرفتن ۴ بیمارستان جدید و پیش بینی کمربندی برای ۸ شهرستان دیگر مازندران را از خدمات دولت یازدهم در حوزه راه و مسکن دانست.

مهندس عبداله بهادری مدیرکل جدید راه و شهرسازی مازندران در آئین معارفه خود ضمن قدردانی از فعالیت های مهندس نوروزی و محمود ذوالفقاری در دوران سرپرستی اظهار داشت: مازندران با وجود پتانسیل های فراوان برای گردشگری و همچنین برخورداری از مواهب طبیعی و دریا میتواند با سرمایه گذاری مناسب و راه ارتباطی ایمن از طریق جذب مسافر و گردشگر سهم بسیار زیادی در رشد و شکوفایی اقتصاد برای خود منطقه و کشور داشته باشد.

وی با اشاره به اعتماد وزیر راه و شهرسازی و مجمع نمایندگان مازندران ابراز امیدواری کرد: با تعامل بین دستگاههای اجرایی و مسئولین استانی بتوانم در حوزه راه و شهرسازی منشاء خدمات ارزنده ای باشم.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۱۱ آبان ۱۳۹۶

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *