- آمارد خبر - http://amardkhabar.ir -

تصویب منطقه آزاد امیر آباد در ایستگاه آخر

نماینده مردم بهشهر در مجلس گفت: سازمان بنادر و کشتیرانی کشور با منطقه آزاد تجاری صنعتی امیرآباد بهشهر موافقت کرده است، افزود: جلب این موافقت، آخرین مرحله قبل از تصویب منطقه آزاد در هیئت دولت بوده است.
علی محمد شاعری با تبریک این رویداد بزرگ به مردم شریف مازندران، اظهار کرد: از استاندار جدید مازندران می خواهم با پیگیری های جهادی نسبت به طرح این موضوع و تصویب آن در هیئت محترم دولت تلاش نموده و گامی در جهت توسعه اقتصادی، تولید و اشتغال استان مازندران بردارد و به شعار سال جامه عمل بپوشاند.
وی اظهار کرد: با توجه به تاکیدات نماینده ولی فقیه در مازندران مبنی بر حفظ وحدت و انسجام و بهره گیری از ظرفیت های این استان، بعید می دانم کسی با انتخاب منطقه آزاد تجاری امیرآباد که بزرگترین ظرفیت اقتصادی استان است مخالفتی داشته باشد.
عضو مجمع نمایندگان مازندران با آرزوی موفقیت برای استاندار جدید مازندران، از وزیر راه و شهرسازی و استاندار سابق مازندران در اخذ موافقت بندر آزاد تجاری امیرآباد بهشهر قدردانی کرد و افزود: امیدوارم دولت محترم نسبت به برآوردن خواسته دیرینه مردم ولایتمدار و انقلابی مازندران اقدام شایسته و لازم را بعمل آورد.