جابه جایی مدیران استانی مطالبه اصلی نمایندگان مازندران است

شناسه خبر : 1004347

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران با اشاره به اینکه مسئولیت‌های فرسایشی برای استان آسیب‌زا است، گفت: جابه جایی مدیران استانی مطالبه اصلی نمایندگان مازندران است.
ولی الله نانواکناری  در نشستی خبری به مناسبت روز مجلس با اشاره به اینکه همدلی بین نمایندگان استان در موضوعات توسعه ای  زبانزد است، اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم برای رفع عقب ماندگی مازندران تلاش کنیم.
وی افزود: مقوله شایسته‌سالاری در انتصابات مدیران را در جلسه امروز با استاندار مازندران مطرح کرده و به استاندار توصیه کردیم تا تغییرات مدیران استانی را سریعا صورت دهد چراکه  معتقدیم فرسایشی عمل کردن سبب عدم توسعه در مازندران می‌شود.
نانواکناری با بیان اینکه نگاه دولت بر جابجایی استانداران از افراد غیربومی بوده است، افزود: در مجمع نمایندگان مازندران دنبال گزینه بومی بودیم ولی به واسطه اینکه اسلامی از نیروهای موفق بوده امیدواریم بتواند استاندار موفقی برای مازندران باشد.
وی با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان استان جلوی توزیع برنج خارجی را در سطح استان و کشور بگیرد، گفت: حمایت از تولیدات داخلی باید از موضوعات جدی استاندار مازندران باشد که توجه شود.
این نماینده مجلس با بیان اینکه امیدواریم با ایجاد تنظیم بازار بتوانیم برنج کشاورزان را بفروشیم، افزود: مازندران در حوزه تولید مرکبات نیز جایگاه مطلوبی دارد.
نانواکناری با اشاره به اینکه کشورهای حوزه دریای خزر بازار خوبی برای صادرات محصولات کشاورزی است، گفت: استاندار مازندران مکلف به سرانجام رساندن این موضوع است.
وی با بیان اینکه برای انتخاب منطقه ویژه اقتصادی در مازندران باید کار کارشناسی صورت گیرد و نگاه جانبدارانه و تحمیلی نباشد، افزود: هر نقطه استان که مورد تایید باشد استان از آن متنفع خواهد شد.
این نماینده مجلس با اشاره به اینکه نمایندگان مازندران برتغییر مدیریت‌ها در استان تاکید دارند، گفت: جایگاه مازندران از وضعیت فعلی باید بهتر از این باشد و از عقب ماندگی دور شود.
وی با بیان اینکه مقوله انتقال گاز دامغان به مازندران امری اصولی بوده است، افزود: این اقدام سبب شده تا مردم مازندران در فصل سرد سال دیگر مشکل قطعی گاز نداشته باشند.
نانواکناری با اشاره به اینکه سطح تولیدات کشاورزی، توسعه صادرات محصولات کشاورزی در نشست با استاندار مازندران صورت گرفته شده است، گفت: امیدواریم بتوانیم در  برطرف کردن عقب‌ماندگی‌های مازندران گام برداریم.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۱۲ آذر ۱۳۹۶

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.