پرداخت حقوق پس از چند ماه، همه افتخارات یک شهردار در مازندران

شناسه خبر : 1004370

شهردار کیاسر از پرداخت حقوق معوق پرسنل شهرداری این شهر خبر داد.

اینکه شهردار یک شهر با پرداخت حقوق معوقه کارکنان بخواهد اسم و رسمی در رسانه‌ها پیدا کند و این موضوع را جز عملکرد مثبت خویش تلقی کند، چندان خوشایند نیست.

دلیل تاخیر در پرداخت حقوق یکی از مواردی است که شهردار کیاسر و اعضای شورای باید درباره آن پاسخگو باشند که چرا پرسنل زحمت‌کش این شهر باید با مشکل تاخیر در پرداخت حقوق مواجه باشند.

سیدحسین محمودی در بخشی از صحبت‌های خویش به مشکلات مالی شهرداری اشاره کرده است، که این موضوعی است که همه شهرداران با آن درگیر هستند، دلیل انتخاب ایشان هم رفع مشکلات مالی است که مردم از اعضای شورا انتظار دارند با انتخاب شهردار توانمند شاهد تاخیر در پرداخت حقوق و نیز مشکلات در سطح شهر کیاسر نباشند.

شهرداران برای اینکه بتوانند قابلیت‌های خودشان را در سطح رسانه و بین مردم نشان دهند، تلاش دارند که نسبت به اقدامات انجام شده ارائه گزارش عملکرد داشته باشند.

طرح موضوع حقوق معوق نشان از ضعف در توانمندی مدیریت شهرداری کیاسر دارد و انعکاس آن در سطح رسانه نشان می‌دهد که شهرداری از تجربه کافی در مواجه با رسانه برخودار نیست.

محمودی برای دریافت اعتبارات از مدیران استانی و ملی باید تلاش کند که نسبت به ایجاد درآمد پایدار در این شهر اقدام کرده و پرداخت حقوق از ابتدایی‌ترین مواردی است که در شهرداری باید انجام شود و نیاز به رسانه‌ای کردن آن احساس نمی‌شد.

محمودی در حالی از پرداخت حقوق معوقه کارکنان شهرداری صحبت به میان آورد که خلیل انتظاری شهردار سابق کیاسر معتقد بود که در پرداختی کارکنان مشکلی نداشته و پرداخت به موقع حقوق یکی از کارکردهای مثبت انتظاری قلمداد می‌شد.

انتظار است که شهردار جدید کیاسر با تشریح برنامه‌‌ها و اهداف خویش و بیان دغدغه‌های جدی مردم، در سطح رسانه حاضر شود و این رسانه هم آمادگی دارد اقدامات و عملکردهایی که منجر به رفع مشکلات مردم در جنوبی‌ترین نقطه استان مازندران شده است را انعکاس دهد.
سیدحسین محمودی در سایت شهرداری کیاسر از پرداخت حقوق معوقه کارکنان شهرداری خبر داد.

وی بابیان اینکه شهرداری با مشکلات مالی روبرو است، گفت: با تلاش و پیگیری‌های مستمر توانستیم تمام حقوق معوق کارکنان شهرداری را پرداخت کنیم.

شهردار کیاسر با اشاره به اینکه حقوق کارکنان شهرداری به روز شده است، تصریح کرد: حقوق معوقه کارکنان شهرداری پرداخت شد و اکنون هیچ کس هیچ گونه حقوقی از ما طلب ندارد.

محمودی افزود: شهرداری کیاسر یکی از شهرداری‌هایی بوده که از لحاظ منابع درآمدی در سطح پایینی قرار دارد و نیازمند تزریق کمک‌های ملی و استانی است./بلاغ

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۲۰ آذر ۱۳۹۶

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.