پرونده استاندار شدن شهردار ساری مختومه شد

شناسه خبر : 1004400

زمزمه‌های زیادی درباره معرفی شهردار ساری به عنوان استاندار مازندران مطرح شده بود، که تا حد زیادی فعالیت وی در انتخاب رئیس دولت دوازدهم را توجیه می‌کرد.
پس از انتخابات، تلاش‌های زیادی در بکارگیری وی به عنوان استاندار مازندران شدت گرفت، طیف اصلاح طلب در استان مازندران به هوای اینکه پس از انتخابات ارزش و اعتباری نزد رئیس جمهور و وزیر کشور دارند، جلسات متعددی برای معرفی شهردار ساری به عنوان استاندار را در برنامه کاری خویش قرار دادند و حتی به این مناسبت مجمع هم اندیشی را برگزار کردند.
پس از رای گیری در این مجمع سه نفر از این طیف به وزارت کشور معرفی شدند، شهردار ساری مدنظر این جریان بود و حتی در بین مجمع نمایندگان استان مازندران هم تلاش‌های زیادی برای معرفی وی به عنوان استاندار مازندران انجام شد و در نهایت محمد اسلامی در طرح انتخاب استانداران غیر بومی دولت به عنوان استاندار مازندران معرفی شد.
قبل از معرفی شهردار ساری به عنوان استاندار مازندران، بحث‌هایی در ارتباط با حضورش در استان قم و سمنان بر سر زبان‌ها قرار داشت که بحث حضورش در سمنان به صورت جدی‌تر مطرح شده بود.
حتی برخی از حامیان شهردار ساری حضور در استان سمنان را قطعی تلقی کردند، حضور شهردار ساری در استان سمنان با مخالفت تعدادی از گروه‌های سیاسی مواجه شده و به صورت کلی سمنانی‌ها تحت هیچ شرایطی شهردار ساری را به عنوان استاندار قبول نکردند، اما امیدها برای حضورش در استان سمنان به قوت خویش باقی بود، که با معرفی سید شهاب‌الدین چاوشی به عنوان استاندار سمنان، کارتابل استاندار شدن شهردار ساری به صورت کلی بسته شد و در حال حاضر بیشترین اقبال برای حضورش در بین اعضای شورای شهر ساری است.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۱۰ دی ۱۳۹۶

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.