خانه » اخبار ویژه » شروع ثبت نام بیمه درمان اعضای نظام مهندسی ساختمان

شروع ثبت نام بیمه درمان اعضای نظام مهندسی ساختمان

شناسه خبر : 1003872

خزانه دار نظام مهندسی ساختمان مازندران با اشاره به انعقاد قرارداد بیمه درمان فی مابین سازمان و بیمه ایران از آغاز ثبت نام بیمه درمان اعضای نظام مهندسی ساختمان از 21 اسفند ماه خبر داد.

احمدرضا گران از آغاز ثبت نام بیمه درمان از تاریخ 21 اسفندماه خبرداد و اظهار داشت: حسب قرارداد فی مابین نظام مهندسی ساختمان مازندران با شرکت بیمه ایران ، ثبت نام بیمه درمان اعضا تا 15 اردیبهشت ماه ادامه خواهد داشت.

وی با اشاره به رویکرد سازمان در ارتقاء خدمات درمانی اعضا اظهار داشت: خط مشی سلامت یکی از مهمترین موضوعاتی است که همواره در دستور کار سازمان بوده است لذا در هیأت مدیره دوره هفتم اهتمام ویژه ای جهت دستیابی پایدار به خدمات درمانی کیفی بوده است.

گران با اشاره به برآوردهای صورت گرفته در خصوص هزینه ها و تقاضاهای درمان در طی سنوات گذشته بیان داشت: بر اساس بررسی صورت گرفته درصدد بودیم توسعه دامنه پوشش ،نوع شرایط و تعهدات بر اساس الگوهای مالی مناسب تعیین شود.

وی با اشاره به قراداد منعقده با بیمه ایران گفت: حسب این قرارداد شرکت بیمه جبران هزینه های بیمارستانی ، جراحی ناشی از از بیماری و سایر هزینه های تحت پوشش را بر اساس شرایط مقرر به عهده خواهد داشت.

خزانه دار نظام مهندسی ساختمان مازندران افزود: بر اساس شرایط قرارداد منعقهده ،هر یک از مهندسان عضو سازمان میتوانند همسر، فرزند و پدر و مادر در صورتی که تحت تکفلشان می باشند و کلیه پرسنل شرکت مربوطه  و والدین کارکنان را ثبت نام نمایند.

وی اظهار داشت: متقاضیان با وارد نمودن شماره عضویت خود به عنوان نام کاربری و کدملی به عنوان رمز عبور به سامانه بیمه درمان وارد شده و پس از ثبت نام و پرداخت اینترنتی ، پرینت فرم ثبت نام را به همراه کپی شناسنامه،کپی کارت ملی خود و کلیه افراد ثبت نامی به دفتر نمایندگی شهر مربوطه تحویل نمایند.

گران با اشاره به حق بیمه سالانه هر نفر اظهار داشت: امکان پرداخت به صورت نقد و اقساط تعیین شده و به منظور پرداخت اقساطی باید قسط اول با توجه به تعداد بیمه شدگان در شروع قرارداد پرداخت و مابقی در سررسیدهایی به فواصل یک ماه در وجه بیمه ایران واریز شود.

گران با بیان اینکه این بیمه تعهداتی در 12 بخش را تحت پوشش قرار می دهد تصریح کرد: هزینه های بیمارستانی با حداکثر سقف تعهد 80میلیون ریال، جراحی تخصصی با سقف 160 میلیون ریال، زایمان با سقف 25میلیون ریال، پاراکلینیکی 1 با سقف 10 میلیون ریال، پاراکلینیکی 2 با سقف 8 میلیون ریال، جراحی های سرپایی با سقف 8میلیون ریال  بخش هایی از حدود شرایط و تعهدات هستند.

وی تصریح کرد: تمامی تعهدات در این قرارداد با فرانشیز 10درصد تعیین شده است.

خزانه دار سازمان بیان داشت: افرادی که علاقمند به بیمه تکمیلی افراد تحت تکفل خود نیستند نیازی به ثبت نام ندارند و می توانند صرفا خودشان از بیمه تکمیل درمان سازمان استفاده نمایند.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در13 مارس 2017

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.