خانه » اخبار ویژه » آه مردم بابل نکونام و تاج را تنبیه خواهد کرد

آه مردم بابل نکونام و تاج را تنبیه خواهد کرد

شناسه خبر : 1004576

مالک باشگاه خونه به خونه بابل طی اظهار نظری آتشین خیلی از دست های پشت پرده را رو کرد.

قاسم حسن زاده پس از آنکه نتوانست در مراجع قانونی حقانیت تیم خود را برای حضور در رقابت های لیگ برتر ایران ثابت کند بر روی آنتن زنده صدا و سیما حاضر شد و دست به افشاگری زد!
قاسم حسن زاده بدون رعایت هیچگونه مسئله ای در شبکه 5  که به صورت تلفنی بر روی خط آمده بود اظهار داشت: به قاطعیت می گویم که مهدی تاج ملاقات های پی در پی را با جواد نکونام سرمربی نساجی داشت! آنها حتی برای حمایت از باشگاه نساجی خط کشی های زمین را عوض کردند تا از 16 متر به 20 متر تغییر پیدا کند؛ ما برای تمام گفته های خود سند داریم و آنها را به فدراسیون ارائه دادیم، اما آنها به ما گفتند که تمام این ماجرا ها را می دانند! اما چرا کاری نکردند؟!
یکی از آشنایان کیانوش رحمتی بازیکن سابق استقلال تهران به نام سفلای به نزد بازیکنان راه آهن رفت و به آنها سکه هدیه داد! آن سکه ها در ازای صورت دادن خطای پنالتی بر روی بازیکنان تیم نساجی بود! بازیکنان راه آهن به صراحت به این مسئله اعتراف کردند! دیگر کمیته اخلاق چه باید می فهمید تا باور کند تبانی صورت گرفته است!؟
یقین ندارم که آه و اشک مردم بابل جواد نکونام و تاج را تنبیه خواهد کرد! ما هرگز در لیگ دسته یک بازی نمی کنیم! مگر رای همان چیزی شود که حقیقت دارد!

واکنش باشگاه نساجی به اتهامات مالک خونه‌به‌خونه
پس از اتهامات قاسم حسن زاده مالک خونه‌به‌خونه در برنامه زنده تلوزیونی به باشگاه نساجی مازندران ، واکنش این باشگاه را در پی داشت.
روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران گزارش داد؛ پس از اظهارات کذب و دروغین مالک سابق باشگاه خونه به خونه بابل و با احترام‌ به ‌عاشقان فوتبال در سراسر استان مازندران، فرهاد صنیعی‌فر و رضا حدادیان دو مالک و علی امیری مدیرعامل باشگاه نساجی مازندران در بیانیه‌ای مشترک به حمایت از جواد نکونام پرداختند.
بیانه مالکین و مدیرعامل نساجی مازندران به شرح زیر است:
«هفته‌هاست مالک سابق خونه به خونه به ناحق، سرمربی نساجی مازندران را مورد آماج حملات و اتهامات کذب خود قرار داده است. این درحالیست که خوب می‌دانیم جوادنکونام محبوبیت زیادی در شهر بابل و قائم شهر دارد و این خواسته مردم این دو شهر است که در محاکم قضایی به دفاع از سرمربی خود بپردازیم. تا امروز، تمام اظهارات این فرد به صورت تصویری و مکتوب در اختیار این محاکم قرار گرفته و اظهارات امروز ایشان در شبکه پنجم سیما هم ضمیمه آن خواهد شد.
او باید به خاطر این اظهارات واهی و دورغین در دادگاه پاسخگو باشد. به طور قطع باشگاه نساجی این حق را برای خود قائل است که از مجری و تهیه کننده آن برنامه ورزشی شبکه ۵ نیز شکایت کند.
همچنین به نوبه خود از سرمربی بااخلاق باشگاه نساجی مازندران که تا امروز سکوت کرده و این سکوت را ادامه خواهد داد، تشکر می‌کنیم. امروز نساجی می‌داند متعلق به یک استان است و طبیعتا با این ماموریت بزرگ، جواد نکونام هم به این باور رسیده باید به دور از تمام این جنگ‌های زرگری دشمنان قسم خورده نساجی و فوتبال مازندران تمام تمرکز خود را روی موفقیت باشگاه خود بگذارد.
به امید روزی که فوتبالدوستان قائم‌شهری و بابلی مثل گذشته در کنار هم از تماشای فوتبال لذت ببرند و جلوی تفرقه اندازی و نفرت برای همیشه گرفته شود.
مالک معلوم الحال و سابق خونه به خونه در حالی به دیگران اتهام واهی می‌زند که بر خود لازم می‌دانیم چند نکته را خدمت دوستان یادآوری کنیم؛
۱- چه کسی قبل از هفته پایانی به سنگربان جوان و با وجدان یک تیم شهرستانی زنگ زد و پیشنهاد ۲۰ میلیون تومانی داد تا گل بخورد؟ آیا این تماس تلفنی کار نساجی بود؟!
۲- چه کسانی به حریف هفته پایانی نساجی وعده دادند در صورت جلوگیری از صعود نساجی پنجاه درصد باقی مانده از قرارداد بازیکنان این تیم را خواهند پرداخت؟ راستی اخراج زودهنگام گلر آن تیم تهرانی در هفته ۲۹ و ده نفره شدن مشکوک این تیم و پیامد آن برتری سه برصفر هم کار نساجی چی‌ها بود؟!
۳- راستی چه کسانی با مدافع با شرف فوتبال ایران که برای تیم البرزی بازی می‌کرد، تماس گرفتند تا طلب قدیمی اش از تیم سابق خود را بگیرد و راه بدهد؟ آیا نساجی تیم سابق این بازیکن بود؟! خدا را شکر این مدافع باتجربه داوطلبانه به فدراسیون فوتبال رفت و گزارش مبسوطی هم ارائه داد. فوتبالیستی که مرد و مردانه مقابل وسوسه شیطان ایستاد و بازی کرد. نکند از نظر شما اگر راه می‌داد مرد بود؟!
۴- همچنین باید پرسید چه افرادی قبل از دیدار برگشت برابر تیم شمالی با سه بازیکن تیم ریشه دارو محبوب تماس گرفتند تا در زمین راه بروند و محکم بازی نکنند؟ سه بازیکنی که داستان را برای سرمربی و کاپیتان جوانمرد خود تعریف کرده و با همه وجود جلوی حریف بازی کردند. آیا این تماس‌های تلفنی هم ازسوی نساجی بود؟!
۵- چرا یکی از گلزنان برتر لیگ دسته اول دروازه خالی را در دیدار مشکوک برگشت کج می‌دید؟ راستی چرا طلب قدیمی سرمربی این تیم باید روز مسابقه در بانک مسکن شهر میزبان پرداخت شود؟!
۶- مالک سابق خونه به خونه مدعی شده از ناحیه داوری متضرر شده است! آیا منظور ایشان گل سالم محمد عباس زاده است که در بابل با اشتباه محرز داور مردود اعلام شد یا پنالتی سوخته مقابل بادران که همه کارشناسان داوری متفق القول معتقد بودند حق تیم تهرانی برابر خونه به خونه خورده شده است؟ شاید هم منظور از ضرر کردن خونه به خونه پنالتی مقابل تیم تبریزی به نفع تیمش باشد!
۷- دوستان ادعا کرده اند باشگاه نساجی مازندران به حریفان خونه به خونه پاداش می‌دادند تا مقابل تیم بابلی برنده شوند. کافر همه را به کیش خود پندارد! راستی جواد نکونام گفت: خونه به خونه ۱۵ گل به برق شیراز می‌زند؟! این کری خوانی نابجا، بزرگترین گاف شما در هفته پایانی بود که تیم شیرازی را جری کرد تا با ارایه بهترین نمایش خود ثابت کنند فوتبال با واترپلو فرق می‌کند و هیچ حریفی را نباید تحقیر کرد.
۸- یک سئوال ویژه هم از این فرد معلوم الحال داریم که نقش دلال معروف که ده‌ها بازیکن در تیم‌های رقیب شما، لیگ دسته اول و برتر دارد در تیم شما چه بود؟ قرار بود برایتان کار را جمع کند، اما نتوانست، چون فدراسیون کمیته نظارت بر هفته‌های پایانی لیگ دسته اول را تشکیل داد. اجازه دهید سکوت کنیم!
۹- آقای مالک سابق! شما نماد پاکی فوتبال نیستید وگرنه بابت محکم و جوانمردانه بازی کردن نادر دست نشان، علی لطیفی و رحمان رضایی برآشفته نمی‌شدید. آقای مالک سابق! فوتبال هم مثل کشتی (که در گذشته با همین بهانه‌های واهی و اتهامات خیالی از تیمداری در آن انصراف دادید!) به امثال شما نیازی ندارد و بهتر است دیگر با احساسات مردم بابل هم بازی نکنید.
۱۰-راستی داشت یادمان می‌رفت. آیا مسئولان باشگاه نساجی با همسر و برادر مربی معروف فوتبال ایران تماس گرفتند و پیشنهاد دادند سوئیچ ماشین ۲۰۰ میلیونی را بگیرد و فقط مقابل‌شان بازنده باشد؟! حتما روح‌تان از این ماجرا هم خبر ندارد!
۱۱- از این مورد هم با دور تند می‌گذریم، چون علاقه‌ای به بحث در خصوص سحر و جادو در فوتبال نداریم! فقط می‌پرسیم نقش آن فردی که با استفاده از رمل و اسطرلاب وارد رختکن وفضای ورزشگاه می‌شد و به بازیکنان کیسه هوا می‌داد چه بود؟ جادوگری که به بازیکنان می‌گفت: «این هوا را تنفس کنید، چون نفس حق است و برنده می‌شوید!» نکند باشگاه نساجی مازندران به بعضی از بازیکنانش مهر و خاک می‌داد و می‌گفت: بخوریدش تا امروز در زمین کولاک کنید!
۱۲-آقایان! چه کسی بود که پیشنهاد واگذاری یک ویلای لوکس را به یکی از مربیان رقیب مستقیم نساجی روز قبل از بازی با این تیم محبوب قائمشهری داد؟
۱۳-یا اینکه چه کسانی اطلاعات و تاکتیک تیم نساجی را در اختیار حریف مستقیم قراردادند که مثلا برنده شود، اما با گل از ورزشگاه وطنی بدرقه شدند.
در پایان باشگاه نساجی هشدار می‌دهد از این پس دیگر سکوت نمی‌کند و جلوی لمپنیسم و هوچی گری در فوتبال خواهد ایستاد. به امید روزی که سایه افرادی با این سابقه تاریک که تنها به پیکره فوتبال ضربه می‌زنند، از این رشته مردمی و پرطرفدار برای همیشه پاک شود».

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در28 جولای 2018

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.