شورای شهر آمل هیات رئیسه جدید خود را شناخت

شناسه خبر : 1004207

مراسم تحلیف اعضای شورای اسلامی شهرآمل و انتخابات هیات رئیسه این شورا پس از لغو ۲جلسه متوالی به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا، روز پنجشنبه برگزار و اعضای هیات رئیسه درسومین جلسه انتخاب شدند. در جلسه روز پنجشنبه اعضای شورای اسلامی شهرآمل که در دفتر فرماندار این شهرستان برگزار شد، از مجموع ۹ عضو ، ۶عضو شورا حضور پیدا کردند و جلسه شورا رسمیت وانتخابات آن با حضور فرماندارشهرستان برگزار شد.

مراسم تحلیف و انتخات شورای اسلامی دوره پنجم شهر آمل عصر روز سه شنبه و چهارشنبه به علت غیبت و ترک جلسه چهار نفر از اعضا، از رسمیت خارج و لغو می شد.
در این جلسه غلامحسین شفیع زاده با کسب ۶ رای از مجموع ۶ عضو حاضر در فرمانداری شهرستان به عنوان رییس جدید شورای اسلامی شهر آمل در نخستین سال فعالیت این شورا انتخاب شد. غلامحسین شیفع زاده تا پیش از حضور در انتخابات شورای اسلامی شهر آمل، فرماندار این شهرستان بوده وحدود ۲ سال پیش در این سمت بازنشسته شد.
همچنین محمد محمدی که در انتخابات ۲۹ اردیبهشت ماه امسال، بیشترین آرای شهروندان آملی را به خود اختصاص داده بود، به عنوان نائب رییس جدید این شورا انتخاب شد.
سخنگو و مسئولان کمیسیون های مختلف شورا درجلسه بعدی این شورا انتخاب خواهند شد.
رییس جدید شورای اسلامی شهر آمل وعده داد، که تا ظهر امروز پنجشنبه سرپرست جدید شهرداری آمل نیز انتخاب شود. احمدامیرسلیمانی به مدت حدود ۷ سال شهردارآمل بوده است.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۳ شهریور ۱۳۹۶

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *