دکتر علی کریمی مله گزینه نخست اصلاح طلبان برای تصدی استانداری مازندران

شناسه خبر : 1004235

نشست شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان مازندران با حضور حداکثری اعضا، برگزار شد. در پایان این جلسه با رای اعضا دکتر علی کریمی مله با ۱۷، مهدی عبوری با ۱۴ و جعفر رحمان زاده با ۱۱ رای به عنوان گزینه های پیشنهادی اصلاح طلبان برای تصدی استانداری مازندران معرفی شدند.

در این جلسه صحبتهای عشوری جالب بوده که نشان از دید اصلاح طلبی داشته است.

عشوری افزود: هیچکس نمی تواند دیگری را در این جمع متهم کند که اصلاح طلب نیست، همه ما نمایندگان رسمی تشکیلات اصلاح طلب و نمادهای اصلاح طلبی هستیم. بسیاری از مسائل را به راحتی می توانیم ارزیابی کنیم، از سال ۷۶ تاکنون افرادی که در بدنه اصلاح طلبی بوده و برای اصلاحات هزینه دادند و در انتخابات مختلف بودند قابل شناسایی هستند. کسی که در اردوگاه کردان بزرگ شده و زیر علم علی لاریجانی قرار دارد و هنوز در ورودی شهر ساری، کردان را مرد ماموریت های دشوار می داند، نمی تواند در شاخص های اصلاح طلبی قرار گیرد.

ماموریت دشوار آقای کردان چه بود؟ کارناوال عصر عاشورا در سال ۷۶٫ اگر  ادعا می کنند که این تابلو را من نزدم قبل از من زدند ۶ سال است این تابلو در ورودی شهرستان ساری  آب و جارو می شود. جلساتش در اردوگاه اصولگرایان بود و کجا سابقه اصلاح طلبی دارد؟ این گونه نیست بگوییم اصلاح طلبی شاخص ندارد و هر کسی می تواند اصلاح طلب تلقی شود. مفهوم ندارد که بخواهیم کسانی را از امروز به عنوان اصلاح طلب معرفی کنیم، اصلاح طلبان از ۷۶ تاکنون مشخص هستند.

گزینه های اصلاح طلبان برای تصدی پست استانداری مازندران، به ویژه دکتر علی کریمی مله از بیماری ها و آفت های سیاسی به دورند  وشان آن ها اجل از دست زدن به هرکاری برای رسیدن به قدرتی است که تشنه آن نیستند. این جا نقش تصمیم گیرنده و بالادستی ها پررنگ است؛ چه آن ها باید به جای هرهری مسلکان پوپولیست و بی تجربگان خام تشنه ی قدرت، خادمان پاکدست و مدبر و باتجربه و صادق را برگزینند.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۱۸ شهریور ۱۳۹۶

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *