مرغداران دست به دامن لاریجانی شدند

شناسه خبر : 1000711

به گزارش خبرگزاری اقتصاد ایران، انجمن ملی طیور با انتقاد از آماج حملات به صنعت طیور کشور، ریاست مجلس شورای اسلامی را از کیفیت محصولات تولیدی طیور مطمئن ساخت و خاطر نشان کرد در مواد پروتئینی کشور هیچگونه آلودگی وجود ندارد و  این حملات را از جانب عده ای که به فکر تعطیلی واحد های تولیدی هستند، دانست.
متن این نامه به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر لاریجانی
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
با سلام و در نهایت احترام
به استحضار می رساند، مدتی است که از تریبون های مختلف، صنعت طیور کشور آماج حملاتی است که تلاش می شود اذهان مردم شریف را نسبت به کیفیت محصولات این صنعت دچار بدبینی و هراس نمایند.تولید کنندگان این محصولات شرافت و پایبندی خویش به ارزش های اخلاقی و انسانی و اهداف متعالی جمهوری اسلامی را طی سال های دفاع مقدس در تامین مواد غذایی، بی نیاز از بیگانگان به اثبات رسانده اند و هنوز بر باورها و تعهدات خویش پای بندند و اجازه نخواهند داد، مادامی که توان بالقوه بالایی در تامین غذایی مردم کشور وجود دارد، دست نیاز به سوی دیگران دراز شود. لیکن حملات اخیر تنها آب به آسیاب کسانی می ریزد که خیال بسته شدن کلیه واحدهای تولیدی و واردات حتی نیازهای اولیه کشور را در سر می پرورانند و لاغیر. از اینرو محضر عالی را به دونکته ذیل معطوف می دارد:
۱- در تولید گوشت مرغ تحت هیچ شرایطی نه در داخل و نه در خارج از کشور هورمون استفاده نمی شود و این توهمی است که هیچ ریشه کارشناسی ندارد و رشد سریع جوجه های گشتی مرهون پیشرفت های اصلاح نژادی دهه های اخیر و نیز بهره برداری از علم تغذیه توسط کارشناسان علوم دامی و تولید کنندگان می باشد.
۲- وجود عناصر سنگین در گوشت مرغ که به تازگی مطرح شده نیز(همانطور که متولیان امر توضیح کافی در این مورد ارائه کرده اند) کاملاً در حد مجاز بوده و طرح موضوع از طریق رسانه های جمعی تخریب اعتبار تولید کنندگان زحمت کش این مرز و بوم را در پی دارد. حال که سال نو سال همدلی است ، زیباتر است بجای تخریب و سیاه نمایی زحمات تولید کنندگان کشور دست در دست یکدیگر در برابر دشمنان رنگانگی که در برابر تعالی این نظام صف آرایی کرده اند در جهت آبادانی و اعتلای نام بزرگ جمهوری اسلامی تلاش نماییم.
با توجه به بیانات اخیر یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خصوص وجود فلزات سنگین در گوشت مرغ های داخل کشور این وظیفه بویژه بر عهده نمایندگان شریف مجلس که در کمیسیون های تخصصی، مسایل را به طور کارشناسی مورد ارزیابی قرار می دهند بیشتر سنگینی می کندو باشد تا در آوردگاه اقتصادی نیز نام بلند میهن اسلامی مان بر تارک همه کشور ها بدرخشد.
با تشکر و احترام
فارغی
رییس هیات مدیره

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در۳۰ خرداد ۱۳۹۴

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.