خانه » دسته‌بندی نشده » مهمانپذیری به شیوه ی استاندار

مهمانپذیری به شیوه ی استاندار

شناسه خبر : 1003115

از پس جاده های هراز و فیروزکوه و‌ آنطرف پیچ های کندوان همیشه چراغ هایی سر می زنند که راه رسیدن به دریا و جنگل‌ را با هم طی می کنند… برای هم طی می کنند؟
چرا؟!

البته که مازندران در تمام ادوار تاریخی خود میهمان پذیر بوده و از ادبیات باستانی و تاریخ نگاری های معروف نمی شود یادی کرد مگر اینکه از کنار مازندران گذشته باشند و از آن یاد کرده باشند اما در دنیای مدرن ماجرا عوض شده است! انسان امروز هر لحظه باید پاسخی درخور برای کاری که می کند پیدا کند و این پاسخ قانع کننده برای سفر به اقسا نقاط ایران را باید از ساز و‌کار اداره ی امور در استانهای مختلف جویا شد.
اداره های دولتی، راهنمایی و رانندگی و خدمات جاده ای تا جزئی ترین موارد مورد بحث این مطلب هستند. در چند سال اخیر و با روی کار آمدن دولت و به طبع استاندار کنونی سیر صعودی ارائه خدمات در موارد فوق الذکر را می توان دید و ردیابی کرد. گواه این سیر صعودی هم استقبال بی نظیر از مسافرت های نوروزی و تابستانه از این استانِ البته تفریحی و توریستی شد. حال آنکه در شهر های کوچک بزرگ شاهد سازماندهی این توریست هایِ فرا استانی به گونه ای بوده ایم که آنها دست به ساختن پایگاه های دائمی اقتصادی و کار و در نتیجه رونق بیشتر چرخه ی اقتصادی استان شده اند.
در این بین و البته و با تمام سختی ها از کارشکنی های متداول گرفته تا بررسی همه جانبه ی امور می توان نمره ی قابل قبولی به استاندار فعلی و البته کادر استانداری و اداره ی دستگاه های دولتی ذی‌ربط داد
از طرفی مازندران در این سالها از پیشگامان هرگونه تغییر و تحول رو به جلویی در دولت تدبیر و امید بوده (که انتخاب سریع شخص استاندار پس از انعقاد دولت، خود نمونه ی بارزی از این پیشگامی نسبت به سایر استان هاست) و همچنین تداوم کمیته های استانی و تشکیل جلسات و‌کارگروه های مختلف برای پیشبرد اهداف اجتماعی سیاسی استان به مراتب قابل تقدیر تر از هر دوره ی دیگری است.

نسخه قابل چاپ نسخه قابل چاپ >>>ثبت در10 جولای 2016

نظـری بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کنترل امنیتی *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.